Nero drinks: Pití pro opravdové hrdiny

Největšími hrdiny nejsou lidé, kteří dojdou na své cestě nejdál, ale ti, kteří si nesednou na zadek z každé překážky, která jim v jejich cestě překáží.

Společnost Nero Drinks podporuje na jejich cestě ty, kterým mohou být překážkou i vysokopodlažní autobusy – handicapované sportovce. Z nákupu každého nápoje jde pět korun na jejich podporu. Nero Drinks v Česku zatím nemá obdoby a je bezesporu jedním z projektů, které mění svět!

Co z toho budete mít vy, kromě pocitu, že děláte dobrou věc? Tento projekt je naprosto unikátní v tom, že podporuje obě strany. Vy všichni, kteří jste někdy sportovali, jistě víte, jakým zklamáním může neúspěch být. Bolí vás svaly, nestačíte s dechem, dostanete gól a ve výsledku už ani nevíte, proč že se vlastně snažíte. V ten moment je zapotřebí nějakého impulzu, který může přijít buďto z vašeho nitra, anebo zvenčí. 

Zkuste si představit situaci: Jste na jednom z těchto nepovedených tréninků, sedíte se slzami v očích na lavičce a jdete se (těsně předtím, než to zabalíte a budete se už navždy válet na gauči) naposledy napít svého nápoje. Když vidíte láhev od Nero Drinks, tak vás to trkne. Tyhle borci to mají na rozdíl od vás těžké! Jsou kvůli nějaké blbé shodě náhod navždy přinuceni sedět na vozíku. A stejně neposedí! No, a tak se tedy seberete, znovu si obujete ty kopačky, tenisky, anebo tretry, co jste předtím vztekle zahodily, a jdete zpátky makat.

Ta pětikoruna z každého nápoje, který si od společnosti koupíte putuje na podporu neuvěřitelně inspirativních lidí. V sekci „Heroes“ na webu je najdete všechny, ale namátkou například lukostřelec David Drahonínský se zlatou medailí z paralympiády v Pekingu, vicemistr ČR v Crosscountry Michal Kosík, anebo třeba kulturista Lukáš Polčák. A to zdaleka nejsou všichni. Všechny tyto inspirativní osobnosti se silnými příběhy jsou jasnými důkazy toho, že to jediné, co vám stojí v cestě za vaším cílem, jste vy sami.

Kdybych měl říct jeden nedostatek tohohle světa, tak je to dozajista absence super hrdinů. Záporáků a průšvihů tady je spousta, ale nemáme tu borce v dost pochybných kostýmech s kápěmi, kteří by s tím vším zatočili. Je tu ale řešení. Stačí se zapojit. Není sice v lidských silách pomoct úplně na všech frontách, ale něčím malým se může zapojit každý z nás. Nevíte kde? Zkuste se mrknout na naše projekty na Fergo, určitě tam nadejte téma, které vámi rezonuje. Vaše práce už vám nedává smysl a chcete se zapojit do boje v první řadě? Pomůžeme vám najít smysluplnou práci!