Podnikatelé ozvěte se - pomůžeme vám s prodejem Korona Nekorona

Hlavu vzhůru, síť Fergo pro fér lidi vám hází pomocné laso. Zdarma se zaregistrujte a vystavte své zboží. My ho prodáme a teprve pak nám dáte provizi.

Na oplátku věnujeme čtvrtinu naší odměny na dobročinnost a ještě za vás obstaráme marketingové kampaně.

Obchodní síť Fergo spojuje lokální firmy a lidi s dobrým srdcem

Hlavně malé firmy, výrobci a drobní živnostníci teď čelí tvrdým dopadům karanténních opatření. My jsme však národ zocelený a když je nejhůře, dokážeme se spojit. Pandemie Koronaviru COVID-19 nám všem nabízí nové příležitosti a díky internetu jsme schopni z virové krize vybruslit. A jak to u nás funguje?

Využijte sílu moderní platformy a marketplace

Představte si živé tržiště plné nadšených návštěvníků, ale bez koronaviru. Přesně tak funguje Fergo. Máte-li dnes zavřenou prodejnu anebo zákazníci prostě nechodí, můžete vystavit své boží na našem on-line marketplace. My ho zařadíme mezi TOP nabídky a naši registrovaní uživatelé vaše podnikání rádi podpoří nákupem. Za měsíc totiž oslovíme až 250 000 lidí.

Stejně jako na tržišti, i zde zůstáváte prodejcem vy. Místo toho, abyste platili drahý pronájem, platíte pouze v případě, když zboží skutečně prodáte a navíc ušetříte i peníze, které byste normálně vynaložili na internetovou reklamu. Zákazníci ze sítě zaplatí on-line na náš účet, a jakmile jim zboží doručíte, my vám každý měsíc převedeme najednou všechny peníze.

Pomáháme dvakrát

Sdílená radost, je dvojnásobná radost. Protože chceme podnikat udržitelně, věříme, že je potřeba se o úspěch dělit. Z naší odměny proto dáváme 25 % na dobročinný projekt, který si vy jako prodejce vyberete. Obzvlášť dnes tak můžete podpořit například Lékaře bez hranic, nebo seniory prostřednictvím nadace Krása pomoci. Naším mottem je totiž myšlenka: "Čím víc dáš, tím víc dostaneš."

Kolik za službu zaplatíte

Základní služby jsou a budou vždy zdarma. Zdarma si vytvoříte osobní účet i kompletní firemní profil, kde ukážete, co je vaší vášní a jaké výrobky prodáváte. Následně vytvoříte prodejní nabídky. Pokud něco prodáte, platíte nám provizi, kterou si automaticky započteme v rámci měsíčního vyúčtování. Výše provize je nyní paušálních 20 procent. Hradíme z ní reklamní kampaně, provoz projektu Fergo a celou čtvrtinu věnujeme na dobročinné projekty. Jako prodejce u nás nic neriskujete a ještě vám odpadá mnoho starostí, které s online prodejem souvisí.

Vyzkoušejte zdarma, pomůžeme vám

Skutečnou ruku si dnes bohužel podat nemůžeme, za to na vás čeká naše virtuální pomocná ruka a tým lidí, který vám s vytvářením on-line nabídek pomůže. Jakmile budete mít hotový profil firmy, můžete v něm přes tlačítko “Vytvořit nabídku” nabídnout svůj produkt. Pak kliknete na uložit a zboží se přesune k nám na zákaznickou podporu ke schválení. Poté vás kontaktuje některá z našich ochotných My Fair Ladies, vše s vámi projde, pomůže vám doladit nabídku i profil a potvrdit smlouvu. Vše se děje on-line, takže se nemusíte bát ani fyzického podpisu.

Pokud vám během registrace nebude něco jasné, napište nám na info@fergo.cz. My se vám ozveme zpět a pomůžeme vám vstoupit do sítě fér lidí.

Místní ekonomika potřebuje podpořit, stejně jako lidé, tak tento článek sdílejte. Třeba tím někomu pomůžete z existenční nouze.

Blog autor
Autor

Provádím Stráží a dodávám Textové lahůdky.