FÉR Grilování

Čeští výrobci mají na našem tržišti produkty, které jsou férové, domácí a my jsme pro vás vybrali ty nejlepší produkty na grilování … A jak vypadá grilovačka na našem tržišti?


Na našich stránkách objevíte spoustu zajímavých produktů, které jsme pro Vás připravili na letní sezónu. Za každým námi doporučeným produktem stojí fakticky fyzická osoba, která svojí práci miluje a z každého nákupu se těší a dělá jí radost. 


Grilování všichni milujeme, vytváří příjemnou atmosféru, spojuje přátele a mnohdy z takových večerů vznikají krásné vzpomínky a zábavné historky. 


Grilování  začíná v obchodě. My jsme zastánci cirkulární ekonomiky, zero waste metody, věříme, že když každý z nás udělá malý krok v oblasti, která nás nejvíce tíží, že společně vytvoříme svět, takový jaký chceme a potřebujeme. Takže u nás nesmí chybět eko sáčky od Saaczech. Zeleninu, ovoce, pečivo tak uskladníte zero waste způsobem. První krůček za vámi.  Zaujala nás levandulová farma Lavandia, která jedinou svého druhu v ČR. Od tohoto partnera u nás najdete voňavou zástěru v kompletu s chňapkou k vašemu grilu. Vybavení krásnou zástěrou si všechny suroviny  připravte na bukovém prkénku z dílny Parrot, český výrobce pan Maděra vyrábí nejen tyto stylová prkénka, ale i krásné dětské hračky.


Maso, zeleninu, rybu, omáčku k masu dochuťte mixem koření od Bylinca. Tahle firma je skvělá, všechno je ručně balené, v rozložitelných materiálech a hlavně vše je děláno s radostí pro své zákazníky. Tohle koření je ve špičkové kvalitě a jako plus mají krásné obaly. 


A u grilování nesmí chybět pivo, takže pivo od Biochemp je jasnou volbou, stejně tak pro vinaře máme skvělé nabídky od vinařství Měřínský a vinařství Baloun. Levandulová limonáda je skvělou volbou pro naše děti. 


A protože naši partneři myslí i na ty nejmenší detaily, máme pro vás nabídku přírodního repelentu s vůní levandule a bio péči po opalování od MYOSOAP. A pro ty nejmenší u nás najdete sadu bio kosmetiky od společnost Erság.


Na našem tržišti najdete spoustu zajímavých výrobků, produktů, které my pečlivě vybíráme. A protože věříme, že společenská zodpovědnost není jen prázdné slovo, podporujeme vybrané charitativní projekty. Za každý Váš nákup posíláme 25% na charitu. 


Staňte se členem a pomozte nám bořit zajetá pravidla a zárověň podat pomocnou ruku tam, kde to nejvíce potřebují.