Představení společnosti

Samuel Hornek


Zaměřuji se na inovativní technologické startupy, které mají ambice rozvíjet ekologické oblasti podnikání a měnit tak svět, ve kterém budou vyrůstat naše děti. 

Aktivně se věnuji vedení projektu Fergo, kde mám na starost celkovou strategii společnosti a rozvoj projektu.

Dále se věnuji přípravě projektu Golden Cider, který má za cíl vyrábět originální pravý jablečný cider z lokálních zdrojů a pomoci tak vytvořit plně soběstačný eko(nomický) systém postavený na stromech a produktech s vysokou přidanou hodnotou. Protože stromy jsou život a jablko je s námi od počátku lidských dějin. Má jít o moji první Zero carbon společnost.

Své poslání šířím skrytě formou sci-fi literatury, kterou vysílám do světa internetu od roku 2020 se svou první knihou Krev Budoucnosti.

Společnost je nominovaná v soutěži

Soutěž

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Samuel Hornek
Na kazance 7
Praha
17100
Hodnocení:
4.5
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Cestujte časoprostorem v novém sci-fi Krev budoucnosti


Po Velké krizi vládne Unie masám chudých řečmi o právu a téměř absolutní kontrolou nad technologiemi. Uspěje Deniss v nucené vzpouře proti systému? Sci-fi román z blízké budoucnosti, kdy populační exploze na zemi kulminuje a dosáhla devíti miliard lidí. Z kdysi demokratické Unie se stal nástroj, jímž úzká skupina bohatých udržuje v područí masy chudých za pomoci téměř absolutní kontroly každého jedince, prostřednictvím moderních technologií, ale pod profízlovanou šedou zónou existuje ještě další, černá: svět gangsterů, mafiánů a ještě hlouběji i svět nezávislých podzemních skupin a rebelů. Když se barmanka Deniss dostane do situace, kdy jí Unie není schopna včas nabídnout léčbu nemocné dcerky, ač jí zbývá jen několik týdnů života, rozhodne se přijmout nabídku mafiánského bosse, podstoupit nevyzkoušený experiment...

Tvoříme Golden Cider bez emisí a plný chutí


Jsme tým bláznů a snílků, kteří milují přírodu a její krásu. Vnímáme problémy, pro které naše civilizace potřebuje najít řešení. A my se je rozhodli nacházet je tím, že začneme tvořit novou ekonomiku, která stojí  na využívání lokálních přírodních zdrojů v jejich nejčistší podobě. 


Využíváme moderní technologie, strojové učení a tvoříme vlastní software, který chceme poskytnout dalším lidem, aby se mohli připojit a najít ekonomickou alternativu pro život, kde nevítězí jeden, ale celá společnost v čele s přírodou. 


Proto nás cesta zavedla až k výrobě cideru. Úžasného nápoje, který k výrobě potřebuje jen zdravé jabloně bez chemie a vodu z lokálního zdroje. O vše ostatní se postará příroda, jedinečné klima vašeho kraje a přírodní procesy kvašení, které lidstvo zná a využívá po tisíce let. Jste dost velcí blázni abyste se k nám chtěli přidat, nebo nás podpořit?

Bloguji - jak žiji a podnikám


Stále se učím, tak jako všichni, a odhaluji jak funguje svět, co je dobré dělat a co je naopak dobré si odpustit. Ve volných chvílích proto bloguji na svém webu www.samuel-hornek.cz a sdílím tak svých 12 let zkušeností s podnikáním, prací, ale i životem.

Pokud chcete, můžete se přidat a začíst do článků, kterých je již několik set, nebo se podívat na online kurzy, které jsem před několika lety vytvořil pro každého, kdo chce začít podnikat na internetu. Kurzy jsou přístupné zdarma, pouze za dobrovolný příspěvek.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Samuel Hornek


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *