Představení společnosti

Freshbedýnky


Freshbedýnky vznikly díky odhodlání dvou mladých lidí, kteří chtěli rozhýbat český trh s kvalitními potravinami. Rok 2009 se stal začátkem realizování nabídky pouze bio kvalitních výrobků. Podnikání pokračovalo spojením se silným partnerem – SKLIZENO Foods. Společnou vizí se stalo vytvoření trhu s dostupností pro ještě více osob. Majitelé společnosti chtějí, aby se BIO vnímalo jako standard, tedy normálnost a přirozenost. Nejen z pohledu výživy, ale také podle způsobu pěstování a zacházení s krajinou. 

V současné době online obchod nabízí bedýnky, ovoce, zeleninu, bylinky, houby, pečivo, maso, ryby, mléčné výrobky. Garance spokojenosti patří k důležitým součástem obchodu. O plodiny se pečuje v moderních skladech, vybavených boxy s řízenou cirkulací vzduchu. Jednotlivé plodiny se takto přechovávají v ideálních podmínkách. Díky jedinečné technologii BIO TURBO se zabraňuje šíření plísní a jejich spor, rovněž se redukuje množství ethylenu ve vzduchu.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
MyFoodMarket, s.r.o.
Březina 103
Březina
666 01
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Bio? Bio!


Pěstování biopotravin se děje přirozeným způsobem, nijak se jejich růst neurychluje uměle. Zvířata tímto způsobem dostávají přirozené krmení, rostliny dozrávají v dostatečně dlouhé době.

Za tím si stojíme!


Několik principů stačí k dosažení originality obchodu a ke spokojenosti zákazníků. Jedná se o čerstvost, kvalitu, jednoduchost objednání, rychlost, lidský přístup a garanci vrácení peněz.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Freshbedýnky


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *