Představení společnosti

Next Vision


Jsme digitální agentura Next Vision. Vytváříme návrhy, následně vyvíjíme firemní weby a e-commerce sites, a dlouhodobě se staráme o jejich online marketing (Adwords, Sklik, RTB, SEO, Social).

Jako Next Vision působíme na trhu 5 let, ale máme přes 12 let praxe. Zkrátka víme, co děláme a funguje nám to. Základním principem u nás je svoboda myšlení, tvoření, názorů i pracovní doby. Zatím nám to šlape a máme za sebou přes 450 webových realizací a bezpočet reklamních kampaní.

Společnost založil Petr Myšák, který má za sebou více jak 12 let zkušeností s online marketingem. Petr postupně získal mnoho klientů a protože ví, že sám jeden člověk v marketingu není schopný pro každého klienta zajistit 100 % servis, začal brzy budovat stálý tým spolupracovníků. Nemusel se ani dlouho rozhlížet a z externistů se stali stálí parťáci. Dnes se aktivně staráme o několik desítek klientů a stále rosteme. Máme za sebou stovky dokončených projektů, kterým jsme pomohli ke hvězdám. Jsme tu od toho, abychom z vašich nesmělých plánů vytvořili fungující a prosperující skutečnost. Pojďte s námi raketově růst!

Společnost je nominovaná v soutěži

Soutěž

Základní informace

Počet zaměstnanců: 15
Kde nás najdete
Politických vězňů 1597/19
Nové Město

110 00
Hodnocení:
4.0
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Jak pod naší taktovkou vzniká harmonie mezi vývojem a marketingem


V současnosti Next Vision působí jako digitální agentura. Naším cílem je funkčně skloubit marketing a vývoj. Jsme energický tým; máme nápady a nebojíme se je použít.

Věříme, že vaše značka může mít sílu, a hodláme toho dosáhnout pomocí správných nástrojů, let zkušeností a kvalitním servisem.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Next Vision


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *