• Přinášíme bio a zdravý životní styl již od roku 1991.

Představení společnosti

Countrylife.cz


Prodáváme biopotraviny a produkty pro zdravou výživu, ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku jak v kamenných obchodech, tak přes e-shop. Na vlastní ekologické farmě pěstujeme obilí, zeleninu a ovoce v biokvalitě. V biopekárně pečeme slané i sladké pečivo, které dodáváme nejen do našich prodejen a restaurací, ale i do ostatních prodejen biopotravin po celé České republice.

V Praze máme pro zákazníky několik kamenných prodejen biopotravin a rovněž specializovanou prodejnu bio a přírodní kosmetiky. Kromě toho si hosté pravidelně pochutnávají na veganské kuchyni v naší pražské restauraci. Celý sortiment zboží je dostupný také přes velkoobchod.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Countrylife.cz
Nenačovice 87
Beroun 1
266 01
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Provozujeme ukázkové ekocentrum


Bývalý kravín jsme proměnili na nízkoenergetickou stavbu převážně z přírodních materiálů. Slouží jako sídlo společnosti, balírna a pekárna. Dešťovou vodu zde využíváme na splachování a praní, na úklid používáme ekologické čisticí a prací prostředky. Ve všech kancelářských a obytných prostorech chodíme po přírodním linoleu a právě v tomto ukázkovém ekocentru každoročně pořádáme zářijové biodožínky.

Vzděláváme a informujeme


Vydáváme časopis Dobroty, který distribuujeme do prodejen zdravé výživy po celé republice. Užitečné rady a doporučení šíříme také formou internetového blogu o bio potravinách a přírodních produktech. Spolupracujeme s humanitární organizací ADRA. Jsme členem Svazu ekologických zemědělců Pro-bio a nechybíme ani ve sdruženích OCI (Outpost Centers International) a ASI (Adventistická Společnost institucí, podnikatelů a manažerů).

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Countrylife.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *