Představení společnosti

Hervis.cz


V roce 2002 byla v České republice otevřena vůbec první pobočka rakouské sítě obchodů se sportovní módou a vybavením pro různé aktivity. Hervis je původně rakouský projekt, který je dnes už známý po celé Evropě. Není se čemu divit, široký výběr předních sportovních značek, cenově výhodný sortiment a pravidelné akce dělají z firmy Hervis jedničku na trhu. Navštívit můžete kamenný obchod, popřípadě využít nákupu přes internet z pohodlí domova.

Dnes už Hervis disponuje nejméně stovkou poboček, přičemž nejvíce z nich je situováno do domovské země, do Rakouska, nakupovat však můžete v Hervis ve Slovinsku, Maďarsku, Německu, Chorvatsku, Rumunsku i u nás. V Hervis nakoupí celá rodina kompletní oblečení, obuv i vybavení pro sportovní aktivity. Vybírat můžete samozřejmě z předních značek a o nákupu se poradit s pravidelně proškolovaným personálem.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
HERVIS Sport a móda, s.r.o.
Nákupní 389/2
Praha 10 - Štěrboholy
102 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Energetická politika


Značka Hervis se pyšní svými zásadami hospodaření s energií. A protože si velmi dobře uvědomuje svou společenskou odpovědnost, je při nákupu odkloněna od nákupu energií z nukleárních zdrojů. Jako standard firma vnímá také dodržování zákonných norem týkající se energie a ochrany klimatu. Svými projekty, které můžete sledovat online, se zavazuje k neustálému zlepšování v oblasti využití energie a tím i minimálními dopady na životní prostředí činnostmi společnosti.

Akční nabídky


Využijte atraktivní nabídky a pravidelných výprodejových akcí a ušetřete. Na stránkách najdete zajímavé aktuality i sezónní novinky z dílny předních značek.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Hervis.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *