Představení společnosti

Nejvýhodnějšípneu.cz


Internetový obchod Nejvyhodnejsipneu.cz nabízí letní, zimní a celoroční pneumatiky. Naleznete zde obsáhlý výběr osobních, off-road, lehkých nákladních i nákladních typů. Obchod garantuje dodání objednaných pneumatik v daném termínu. Nakupujete jednoduše a rychle. Nákup vypadá přehledně, následně můžete sledovat zásilku. Vždy si vyberete z velkého množství zboží, navíc se pravidelně doplňuje. K dalším plusům patří garance nízké ceny. Nechybí pravidelné slevové akce, kde pořídíte různé druhy pneumatik za ještě výhodnější ceny. 

Novinky si lze nechat zasílat na e-mailovou adresu, pravidelně dostanete newsletter. Registrace se nevyžaduje, stačí udat na konci nakupování údaje pro doručení. Zaplacení se může zrealizovat také v hotovosti během převzetí. Případné reklamace pneumatik zakoupených po internetu pošlete emailem spolu s vyplněným reklamačním protokolem. Po dohodě je zašlete na adresu firmy, či dojde k jejich vyzvednutí za expediční poplatek.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Netmax SET s.r.o.
Na příkopě 393/11
Praha 1 - Staré Město
11000
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Spěcháte? Žádný problém!


Osobní celosezónní pneumatiky můžete vybírat například i podle dostupnosti do 24 hodin, když na ně spěcháte. Pneumatiky jsou k dispozici s různými rozměry, nosností, rychlostí. Nechybí upozornění na nejprodávanější modely.

Dobrá rada nad zlato


Ne každý se v pneumatikách dost dobře vyzná, proto se můžete podívat do sekce s nejčastěji řešenými problémy. Například vám zde poradí, jaké rozměry pneumatik můžete na svém voze používat, jaká je jejich záruční doba apod.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Nejvýhodnějšípneu.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *