Představení společnosti

Ombre


Internetový obchod Ombre.cz nabízí pánskou módu, která symbolizuje eleganci, praktičnost a kvalitu. Celý tým společnosti usiluje o to, aby se muži cítili výjimečně, protože takoví skutečně jsou. Oblečení se šije z nejkvalitnějších materiálů, důraz se klade na propracování detailů. K hlavním zásadám a hodnotám patří férové jednání a ceny. Jednotliví designéři navrhují oblečení takovým způsobem, aby do tradičních oděvů a doplňků dostali aktuální trendy. Kombinováním klasiky a nejmodernějších prvků se totiž dosáhne jedinečného vyjádření osobnosti.

V obchodě seženete džíny, trička, mikiny, elegantní košile, tepláky, společenské kalhoty, saka, boty a nejrůznější druhy doplňků pro mnohé příležitosti. Výdejny a prodejny fungují v Praze a v Havířově. Když vám zakoupené oblečení nebude sedět, vyplníte reklamační formulář a přiložíte ho ke zboží v původním stavu bez známek opotřebení. Objednávky na dobírku chodí standardně do dvou až tří dnů.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
X-TRADER.CZ s.r.o.
Na Nábřeží 1459/8a
Havířov
736 01
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Inspirace


Chcete vědět, jak to jiným mužům sluší v zakoupeném oblečení? Pořízené fotografie vám pomohou při rozhodování a zároveň inspirují v případě změny vaší image.

Skvělé ceny


Nastal čas omezení výdajů za oblečení? Tato zpráva vás vůbec nemusí rozhodit, protože výprodejové ceny vám dovolí nakoupit kvalitní kousky se slevou.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Ombre


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *