Představení společnosti

Circlle


Módní průmysl patří k oblastem podnikání s největším negativním dopadem na životní prostředí. Pouze 1 % všech textilních materiálů je recyklováno a znovu použito. Sportovní oblečení Circlle představuje cestu, jak se skrze etickou výrobu z regenerovaných materiálů těmto problémům postavit.

Regenerováním plastu a dalšího odpadu tvoříme oblečení vhodné pro aktivní pohyb. Používáme regenerovaný nylon z rybářských sítí a dalšího nylonového odpadu. Pokud to jde, vyhýbáme se používání nových surovinových zdrojů, ale také dovozu a najímání levné pracovní síly. Naše nitě vznikají z recyklovaných plastů, při zásilkách používáme kompostovatelné obaly a design zboží včetně jeho výroby držíme stoprocentně v Česku. Pamatujeme i na estetickou stránku sportovního oblečení Circlle.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Circlle
Rybná 716/24


Hodnocení:
5.0
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Píšeme o udržitelné módě, etické výrobě a cirkulární ekonomice


Vydejte se s námi za krásnou pletí s čistě přírodními produkty, zjistěte si, jak moc plýtváme jídlem a jaké to má ekologické dopady, inspirujte se skutečně udržitelnou módou. Milujte planetu.

Prozkoumejte nejen výrobní materiály Circlle


Netajíme se místem původu oblečení Circlle ani použitými výrobními materiály. Také jsme vám připravili doporučení, jak o něj správně pečovat a jak případně zatočit s mikroplasty.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Circlle


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *