Představení společnosti

Footshop.cz


Footshop nejsou jen boty, ale především komunita lidí společného smýšlení. Nakoupíte tu značkové lifestylové tenisky Adidas, Nike, Asics Yeezy od Kanyeho, Westa Vans, Puma, Reebok a další. Ve Footshopu pořídí všichni bez rozdílu pohlaví a věku a nedílnou součástí prodeje jsou i padnoucí doplňky jako mikiny, bundy, sluneční brýle nebo baťohy. 

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Footshop s.r.o.
Pobřežní 667/78
Praha 8
186 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Footshop mise


Jak se zvětšuje komunita našich zákazníků a fanoušků tenisek, rozhodli jsme se každé tři měsíce nadhodit téma, abychom se společně pokusili o pozitivní změnu v běžném životě. Mezi naše priority jsme zařadili udržitelnost, proto podporujeme lokální návrháře a výrobu. Díky spolupráci s organizací Have a sole nosí děti z nízkopříjmových skupin nebo lidé bez domova naše tenisky z on-line vratek. Vše o Footshop misi si přečti na webu.

Malé změny, velký dosah


Naše eventy za rok navštíví skoro 35 tisíc milovníků streetwear oblečení a tenisek. Proto na Fooshop akcích nepoužíváme plasty včetně brček a třídíme tam vzniklý odpad. Ve firmě myjeme eco-friendly, školíme se, jak správně recyklovat a šetřit zdroje a v kanclu jsme přešli na recyklovaný papír. Podívej se na náš web, co můžeš udělat i ty, ať po tobě zůstává co nejmenší ekologická stopa.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Footshop.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *