Představení společnosti

Activáček


V e-shopu Activáček seženete kvalitní školní a výtvarné potřeby. Jeho majitel - společnost Activa - s úspěchem vybavuje kanceláře a zaměstnancům, kteří jsou rodiči, bylo líto, že z firemních skladů putuje krásné zboží pro děti do papírnictví po celé zemi, ale ne přímo k rodičům. A tak vznikl Activáček, jehož výrobky testují na svých dětech samotní zaměstnanci a zrovna tak se pomůcky zkouší přímo ve školách během výuky a her.

V sortimentu najdete zboží světových značek Maped, Faber-Castell nebo Stabilo. Školní batohy a aktovky jsou od Walker by Schneiders a nechybí ani kreativní sady Djeco nebo AladinE. Activáček však nezapomíná ani na osvědčené domácí značky Koh-i-noor, Centropen, Papírny Brno, Karton P+P, Zdravá lahev nebo Boll.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
ACTIVA spol. s r.o.
Veselská 686
Praha 9
199 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Láska na první čmárnutí


Naše výrobky testují naše vlastní děti a mi pak pro vás sepisujeme užitečné postřehy do blogu ze školního světa. Než nějaké zboží zakoupíte, můžete si například zjistit, které textilní fixy opravdu stojí za to. Máme také osvědčený návod, jak si děti vyrobí sliz, včetně seznamu nezbytných surovin. Přidejte se a tvořte s námi.

ACTIVNĚ pomáháme znevýhodněným dětem


Z každé objednávky na e-shopu Obchod.activa.cz věnujeme od roku 2006 tři koruny na projekt ACTIVNĚ dětem. Výslednou částku pak každoročně rozdělujeme mezi dětské domovy a další regionální zařízení na pomoc dětem. Ty si pak u nás zdarma vyberou kancelářské a školní pomůcky podle svého gusta. Od začátku projektu do konce roku 2019 jsme takto věnovali vybavení do škol a kanceláří v hodnotě 11 596 278 korun.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Activáček


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *