Představení společnosti

Chiary


Chiary, sešity které pomáhají. 

Psal se 20. duben 2016 den, kdy se mi ze  dne na den změnil svět.

Spadla jsem z koně měla jsem pár zlomenin a vyhřezla jsem si plotýnky.  V té době jsem studovala a hledala jsem jakoukoliv možnost přivýdělku z domova. 

Kromě pochybných internetových nabídek jsem nic nenašla a  tak jsem se rozhodla si splnit sen a vytvořila jsem projekt "Sešity, které pomáhají".

Hodně lidí si nemůže z různých důvodu dovolit chodit do práce. Jedná se např. o maminky s dětmi, důchodci.

Moje sešity, které mi šijí na zakázku potřební, je projekt, který má za cíl vytvořit možnost kvalitní a důvěryhodné práce z domova.

Díky Fergo se mi otevřela možnost podpořit i neziskovou organizaci Caballinus. Proč právě Caballinus? Jak ste mohli číst nahoře, spadla jsem z koně a koně patří do mého života. Psala jsem také bakalářskou práci týkající se právě Hiporehabilitace. Ráda proto podpořím takto skvělou organizaci, která pomáhá pomocí terapie s koňmi dětem. 


Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Chiara Šimonová
Mathonova 10
Brno
61300
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Chiary, sešity které pomáhají


Chiary sešity jsou tečkované. Tečkovaný papír kombinuje výhody čtverečků a linek. Tečky nejsou tak výrazné a díky tečkám drží člověk linii při psaní textu. Tečkovaný sešit je vhodný na tvoření grafů.

V sešitech je zahrnuta Cornellova metoda. Tato metoda se používá k přehlednému psaní poznámek a zároveň k efektivnějšímu učení dané látky. Spočívá v tom, že stránka sešitu je rozdělena na 3 části. Je zde sloupeček, který začíná od vnější strany a je přibližně 5 cm široký, další část se oddělí přibližně 5 cm od spodního kroje a uprostřed zbyde největší prostor. Největší část se klasicky používá na průběžné a celkové poznámky. Do postranního sloupečku se uvádí hlavní myšlenky a otázky, a do spodní části se na konci píše sumarizace. Sešity jsou i číslované  k lepší orientaci a možnosti vytvoření obsahu. Pomocí těchto sešitů bychom tak chtěli pomoci dětem na základních školách a studentům středních škol k lepšímu a efektivnějšímu učení.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Chiara Šimonová


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *