Představení společnosti

Nurture


Jednu část imunitního systému částečně dědíme po rodičích, a to vrozenou nespecifickou imunitu. Druhou část – specifickou imunitu, která se musí většině svých funkcí naučit, si pak každé dítě vytváří samo. Tento systém vyzrává v průběhu celého dětství a je pravdou, že životním stylem a výživou pak můžeme vývoj i funkci celého systému podpořit či naopak narušit. 

Obrana proti nepříjemným bacilům je během růstu a vývoje dětí a jejich přechodu od miminka k malému člověku velice důležitá. Věříme, že zkoumání okolí a objevování světa je pro děti velkým dobrodružstvím, které bychom jim měli dopřát, a proto je podpora imunity nejlepší ochranou proti chřipkám a nachlazení. Je to jednoduché! Tak, jako naše nápoje... 45 % přírodní ovocné šťávy, 55 % vody obohaceno o pečlivě vybrané vitamíny a stopové prvky.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Natural Immune Products s.r.o.
Korunní 2569/108
Praha
10100
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Náš příběh


Jsme rodiče tří dětí a víme, jak náročně se v aktivních a zaneprázdněných rodinách dodržuje pitný režim a zásady zdravé výživy.

Věříme, že pro děti je objevování světa a zkoumání okolí velkým dobrodružstvím, které bychom jim měli dopřát. Navštěvujeme nová místa, poznáváme nové kamarády a všechny louže proskáčeme!

S dobrodružstvím ovšem přichází vystavení se bacilům a infekcím, proto jsme se vydali na cestu, jejímž cílem bylo vyvinout zcela přírodní nápoj pro děti, který by posiloval jejich imunitu, a dětem zároveň chutnal!

Proto jsme vytvořili Nurture. Nápoje, které podporují obranyschopnost dětí od jednoho roku. Není v nich samozřejmě prostor pro přidaný cukr, který by vytvářel nezdravé návyky už od malička.Na konci naší snahy je méně času stráveného doma při rýmě a virózách. Ušetřený čas využijeme společně a aktivně.

Doufáme, že Vašim dětem bude Nurture chutnat tak jako těm našim. Budeme moc rádi, když nám napíšete, co si o nápojích myslíte!

Lucie a Derek, Tvůrci Nurture

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Natural Immune Products s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *