Představení společnosti

Wurmfeld Apartmány Český Krumlov


Zažijte jedinečnou atmosféru jednoho z nejkrásnějších českých měst. Český Krumlov je spleť středověkých domečků a krčem, křivolakých uliček, romantických zákoutí, galerií, kaváren a restaurací. Můžete prozkoumat zámek a přilehlé zahrady (ve kterých doporučujeme nevynechat rokokový letohrádek Bellarie) nebo navštívit kostel sv. Víta z 15. století. Po celý rok Český Krumlov nabízí pestré kulturní vyžití. V divadelní sezóně si rozhodně nenechte ujít představení v unikátním Otáčivém hledišti. Můžete také zajít na koncert či hudební festival anebo načerpat pohádkovou atmosféru na tradičních slavnostech. Cokoli vás baví, Krumlov nabízí. Jen si vybrat!

Abyste to neměli daleko a stihli toho co nejvíc, nabízíme pohodlné ubytování přímo v centru Českého Krumlova. Všechny významné památky budete mít od sebe pár minut. Naše apartmány jsou skvělou volbou pro každého, pro páry, skupiny přátel i rodiny s dětmi. Apartmán si zvolíte na míru vašim představám – máte radši modernější nebo klasické zařízení? Není problém! Příjemné a útulné prostředí pro tu nejlepší dovolenou a nezapomenutelné zážitky v přímo srdci Českého Krumlova.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Hain & Wurmfeld a.s.
Linecká 59
Český Krumlov
38101
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Pohádková dovolené v centru Českého Krumlova


Zažijte tu pravou Krumlovskou atmosféru. V Českém Krumlově na vás dýchá historie z každého koutu města. Pro úplný zážitek nabízíme 4 tradičně zařízené apartmány v centru s výhledem na řeku Vltavu. Budete se cítit jako na zámku. Ale s wi-fi a ledničkou.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Hain & Wurmfeld a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *