Představení společnosti

Purity Vision


Kůže je největší orgán lidského těla, a proto je důležité se o ni řádně starat. Dopřejte si bohatou vyživující péči s přírodní kosmetikou Purity Vision. Ráno nebo uprostřed náročného dne se osvěžte voňavou květinovou vodou z růže, levandule nebo heřmánku pro hydrataci a lepší náladu. Rozmazlete se vzácnými vyživujícími oleji nebo rostlinnými másly pro sametově hebkou a jemnou pokožku. Použijte například naše bambucké máslo s vanilkou nebo měsíčkem pro harmonickou péči a hloubkovou hydrataci pokožky. Jako luxusní pleťové sérum můžete použít vzácný opunciový olej s přírodními liftingovými účinky anebo pěstící arganový olej pro citlivou pokožku. Zasloužíte si jen to nejlepší!

Kvalita, inovace, férovost, udržitelnost, čistota. Toto je 5 základních pilířů značky Purity Vision. Tradiční suroviny a postupy se spojily s nejnovějšími vědeckými poznatky a vytvořily ty nejlepší produkty pro vaše zdraví a krásu. 100% přírodní, vysoce kvalitní, ale za přátelské ceny. Naším cílem je, aby o své zdraví a krásu mohl pečovat opravdu každý. Zároveň je pro nás samozřejmostí být ohleduplní k přírodě. Proto si zakládáme na šetrné výrobě, přírodních materiálech, ekologické dopravě a recyklovatelných obalech. Naše hodnoty dokazují získané certifikáty:

  • CPL
  • CPK BIO
  • FAIRTRADE
  • FAIR FOR LIFE
  • FAIRTSA
  • BIO
  • CRUELTY FREE AND VEGAN 

To nejlepší z přírody pro krásu i zdraví. Bez kompromisů pro vás i planetu.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Natures Care CZ s.r.o.
ZámecSká 73
Střílky
76804
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Novinka - Macerované oleje a másla od Purity Vision


Představujeme novou řadu luxusní péče od Purity Vision. Hýčkejte se kombinací těch nejlepších přírodních ingrediencí. Tradiční byliny jsme luxusní metodou macerace zkombinovaly s těmi naším Fair trade bambuckým máslem nebo s kombinací kvalitních Bio olejů (Jojobového, Arganového a Slunečnicového). Macerace je tradiční metoda přípravy hojivých mastí, kdy léčivé byliny předají své léčivé látky a vytvoří vysoce kvalitní péči. Pro více informací klikněte na více zde.

Péče o pokožku v těhotenství s Purity Vision


V těhotenství tělo prochází mnohými změnami. Se zvýšením hladiny estrogenu a progesteronu dochází u většiny žen k vysušování a svědění pokožky. Tělo je namáhané, a proto je nutné o něj řádně pečovat a dodat pokožce potřebnou hydrataci. Kdy s péčí začít a jak zvolit tu vhodnou pro vás se dozvíte kliknutím na ‚zjistit víc‘.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Natures Care CZ s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *