Představení společnosti

Mowement Sportswear


Pomáhat lidem a naší planetě skrze inovativní sportovní produkty. To je naše mise. Pro maximální pohodlí a maximální výkon. To je sportovní oblečení Mowement. Využíváme unikátní materiál zvaný grafen. Je to nejpevnější a zároveň nejlehčí 2D materiál na světě. Skvěle vede teplo a je rychleschnoucí, takže v zimě, v létě, a zkrátka za každého počasí se budete cítit pohodlně a nic vám nebude bránit makat naplno. Grafen má zároveň antibakteriální účinky a vysokou UV ochranu (UPF 50+) takže ať jdete několikadenní horskou túru nebo běžíte maraton třeba v poušti, na oblečení Mowement se můžete spolehnout.

Materiál grafen je tak unikátní, že v roce 2004 (kdy byl objeven) získal Nobelovu cenu. Zároveň s ním je jsou naše trika částečně vyrobena z recyklovaných plastových láhví. Díky tomu jsme dokázali snížit cenu látky, protože cena grafenu je poměrně vysoká. A hlavně tím pomáháme s využíváním plastového odpadu a čištěním naší planety. Recyklací plastu se snižuje tvorba emisí až o 55 % a spotřeba energie klesne až o 85 %. Všechny naše produkt jsou vyrobeny v šicí dílně u Třebíče. Zakládáme si na české výrobě a snažíme se obnovit české textilní řemeslo a jeho dlouholetou tradici. Zároveň tak máme kompletní přehled a kontrolu o výrobním procesu a o prostředí a podmínkách ve výrobně. Neustále se snažíme vytvářet nové metody, jak pohybem pomoct lidem a světu.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Mowement Sportswear s.r.o.
Opatovická 165/10
Praha 1
110 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Věděli jste, že naše balení je kompostovatelné?


Na světě se každý rok spotřebuje přibližně 500 miliard pastových tašek a sáčku. Ale pouze 9 % plastového odpadu projde recyklací, zbytek končí na skládce. Proto pro balení našich produktů používáme plně kompostovatelné obaly značky od české společnosti Tart. Kompostovatelné obaly jsou plně rozložitelné, netoxické, a tudíž se nehromadí a neznečišťují životní prostředí. Pro více informací klikněte na „zobrazit víc“.  

Pomáháme dětem v dětských domovech


Věříme, že každý má právo na plnohodnotný život. Proto pomáháme těm, kteří to nejvíce potřebují. Spolupracujeme s nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů se připravit na reálný svět a postavit se na vlastní nohy. Z každého prodaného produktu věnujeme 15 Kč na pomoc této neziskové organizaci.

Přispíváme na humanitární pomoc v rozvojových zemích


Spolupracujeme s nadací CARE, jednou z nejvýznamnějších mezinárodních organizací zaměřených na humanitární pomoc a odstraňování chudoby. Věříme, že každý má právo na lepší život, a že každý z nás má možnost druhým pomáhat. Proto z každého našeho prodaného produktu věnuje 15 Kč právě nadaci CARE, která pomáhá lidem při přírodních katastrofách, poskytuje základní zdravotní péči, bojuje proti hladu, zajišťuje přístup k čisté vodě a vzdělání.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Mowement Sportswear s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *