Představení společnosti

BIOOO.CZ


Čistota, opravdovost a kvalita. To jsou hodnoty spojující produkty prodávané na Biooo.cz. Ale najdete zde mnohem víc. Jsme prostor, který nabízí a poskytuje produkty, informace, životní cesty a názory. Ukazujeme, jak přistupovat k planetě a k životu s respektem, a poskytuje nástroje a způsoby, jak co nejvíce prospívat. Nabízíme široký výběr produktů ze všech kategorií. Naším cílem je ukázat, že ať už hledáte luxusní pleťovou kosmetiku nebo běžnou drogerii, vždy je možnost si zvolit přírodnější, přirozenější a šetrnější produkt. Neustále naši nabídku rozšiřujeme o nejrůznější produkty a značky, aby si u nás vybral opravdu každý.

 

Biooo.cz je česká firma založená na nadšení, přesvědčení a touze podílet se na dobré věci. Snaha zlepšit lidem život tím, že jim nabídne jen kvalitní produkty. Prodáváme pouze produkty, které jsme osobně vyzkoušely a které sami používáme. Zároveň se snažíme chovat co nejekologičtěji a v harmonii s naší Planetou. Chceme ukázat, že změna je možná pro každého.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
BIOOO.CZ s.r.o.
Topolová 2963/12
Praha 10
106 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Pomáháme pejskům v útulcích - pomozte nám


Pomáhejte s námi! Nákupem na Biooo.cz uděláte radost nejen sobě, ale zároveň přispějete na dobrou věc. Tentokrát jsme spojili jsme síly s Dr. Bronner's a za každý zakoupený produkt od této značky pošleme 5 Kč na vybrané psí útulky. Pomůžete pejskům najít nový domov nebo aspoň zlepšit jejich životní podmínky.  

Nuud - deodorant který vydrží 3-7 dní!


Vyzkoušejte novinku mezi deodoranty. 100% přírodní, veganský a vysoce účinný i při portu. Na první pohled byste si ho mohli splést se krémem nebo zubní pastou, ale jak ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jiný. No, kdo by neocenil, že vydrží 3-7 dní. Stačí ho nanášet jen 1-2krát týdně a je po starostech. A navíc si do těla nedáváte žádné škodlivé látky. A v neposlední řadě vám Nuud přijde v tubičce vyrobené z cukrové třtiny, která je biologicky odbouratelná, takže je šetrný nej k vašemu podpaždí, ale i k planetě.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k BIOOO.CZ s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *