Představení společnosti

AQUALAND Moravia


Užijte si vodní radovánky v nejmodernějším zábavním vodním centru v České republice. Čeká na vás 16 bazénů, včetně 2 celoročně otevřených, venkovních, které jsou udržovány nad 30 stupňů. Dále nabízíme 24 tobogánů a skluzavek, 30 saun a nejrůznějších procedur, a spoustu další zábavy. Udělejte si výlet s rodinou nebo přáteli podle svých představ! 

Navíc, ve vybraných bazénech a při vybraných vanových procedurách je používána přírodní termální voda, která má pozitivní účinky na lidské tělo. Je nejvíce účinná pro snížení bolestí pohybového aparátu, ve zlepšení pohybů kloubů končetin a páteře, úlevě pro osoby s revmatickým onemocněním a zlepšení celkové kondice. Naše minerální voda dále podporuje prokrvení kůže a podkoží, pohybový aparát, imunitu, stavbu kostí, metabolismus, funkce autonomního nervstva, a pomáhá při kožních onemocnění a chronické kvasinkové a plísňové choroby. Takže se budete nejen skvěle bavit, ale zároveň i podpoříte své zdraví! 

Nabízíme také 4 typy ubytování v našem hotelu AQUALAND INN. V rámci ubytování si můžete dokoupit neomezený vstup do Aqualandu Moravia a užít si hned několik dnů plných zábavy. Aqualand Moravia je otevřen celoročně, takže si můžete letní radovánky užít po celý rok!

Základní informace

Počet zaměstnanců: 101-500
Kde nás najdete
ŽS REAL, a.s.
Pasohlávky 110 E
Pasohlávky
691 22
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Pomáháme dětským pacientům


Podporujeme Nadační fond Modrý Hroch, který pomáhá dětem po těžkých úrazech a dětským pacientům v nemocnicích. Vytváří pro děti nejrůznější zábavné programy a volnočasové aktivity, aby jim ulehčil a zpříjemnil jejich čas strávený v nemocnici. Prioritou Nadačního fondu Modrý Hroch je materiální pomoc v podobě nadstandartních přístrojů lůžek a vybavení pro nemocnice i jednotlivce. Dále fond podporuje návrat dětských pacientů po těžkých úrazech do normálního a sportovního života.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k ŽS REAL, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *