Představení společnosti

Pilulka.cz


Internetový obchod Pilulka.cz vznikl proto, aby pomáhal těm, kteří potřebují lékárenský a přidružený sortiment (kosmetika a drogerie, potřeby pro sportovce, doplňky stravy, čaje, produkty pro matky a děti, atd.) a nemají čas nebo možnost navštívit lékárny. Klienti si mohou být jisti, že na druhé straně, stejně jako v jejich lékárně za rohem, stojí odborníci a farmaceuti, kteří jsou připraveni poradit a pomoci. Internetový obchod spolupracuje se třemi sítěmi lékáren: Pilulka, CoPharm a.s. a TopFarma s.r.o. na Slovensku.

 

Kromě toho, že zařídí dodání požadovaných léků a jiného zdravotního sortimentu až do domu těm, kteří to potřebují, pomáhá společnost i jinde. Do dětského domova v Klánovicích dodali například zubní pasty na mléčné zoubky těm nejmenším dětem. Byl to velmi vítaný dar, neboť v dětských domovech nikdy nejsou peníze nazbyt a děti kvalitní péči potřebují.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Pilulka.cz
Rosická 653
Praha-Vinoř
190 17
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Novinky


V internetovém obchodě najdete široký sortiment zboží. Mějte o něm stále přehled!

Ukliďme Vinoř!


Působí sice v onlinu, pomáhá však i v reálném světě. Při příležitosti Dne Země spoluorganizovala Pilulka.cz projekt Ukliďme Vinoř.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Pilulka.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *