Administrátor nabídek pro Fergo

Administrátor nabídek pro Fergo

Jsou tvými přednostmi komunikace, nápaditost a schopnost dotáhnout věci do úspěšného konce? Není ti lhostejný život lidí, kterým osud rozdal nešťastné karty? Záleží ti na světě, na životním prostředí, na podmínkách, v nichž budou žít naše děti? Pak tě potřebujeme do našeho týmu!

Budeš mít na starosti komunikaci s firmami a s projekty, pomáhat jim vytvářet nabídky, a následně je také spravovat a udržovat aktuální.

Stát se součástí jedinečného českého startupu spojujícího dobročinnost a osobní angažovanost s byznysem, to je šance, která se nemusí opakovat. Znamená možnost pohybovat se mezi stejně smýšlejícími lidmi nejen v rámci týmu FERGO, ale i nejrůznějších prospěšných projektů a firem stojících na stejném břehu. Pomoz nám nejen konat dobré skutky, ale také je společně s námi odměňovat.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *

Administrátor nabídek pro Fergo


Hledáme fér člověka na pozici administrátora nabídek pro projekt Fergo.

Hodnocení: