Nabídku si právě prohlíží 3 uživatelů.
Nabídka vyprší za 9 hodin a 38 minut

Pronájem apartmánů u řeky v Karlových Varech!

Prodejce: Chata.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Pronájem apartmánů u řeky v Karlových Varech!

Užijte si báječnou dovolenou v lázeňském městě a objevte ubytování v apartmánech v centru Karlových Varů! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Už víte, kam vyrazíte za odpočinkem? Dopřejte si parádní odpočinek v Karlových Varech a užijte si skvělé ubytování v apartmánech v centru města. Apartmány Holiday Apartments Vítězná se nacházejí ve vile se zahradou a terasami u řeky Ohře. Celkem tři apartmány s celkovou kapacitou až 10 osob disponují ložnicí, koupelnou a plně vybavenou kuchyní. Navíc 1,5% z ceny Vašeho nákupu přispějete na dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Chata.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Chata.cz
IČO: 27711021
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: rezervace@chata.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY