Nabídku si právě prohlíží 22 uživatelů.

Sleva až 50% na stany pro 3-4 osoby!

Prodejce: Outdoormarket.cz
0 z 5
Sleva
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Sleva až 50% na stany pro 3-4 osoby!

Využijte akční nabídku a získejte slevu až 50% na kvalitní stany pro 3 až 4 osoby! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Využít slevu

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nenechte si ujít akční nabídku a objevte parádní stany pro 3 až 4 osoby se slevou až 50%! V širokém sortimentu na Vás čekají kvalitní stany ověřených značek za snížené ceny. K nákupu vybraných produktů jako bonus získáte dopravu zdarma. Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma. Navíc 1% z ceny Vašeho nákupu podpoříte dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Outdoormarket.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Outdoormarket.cz
IČO: 01454315
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: obchod@outdoormarket.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY