Nabídku si právě prohlíží 14 uživatelů.

Přístřešky a plachty se slevou až 30%!

Prodejce: Outdoormarket.cz
0 z 5
Sleva
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Přístřešky a plachty se slevou až 30%!

Využijte akční nabídku a objevte přístřešky a plachty za snížené ceny! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Využít slevu

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nenechte si nepřízní počasí zkazit dovolenou a objevte přístřešky a plachty za akční ceny! V širokém sortimentu na Vás čekají kvalitní přístřešky ověřených značek se slevou až 30%. K vybraným produktů jako bonus získáte dopravu zdarma. Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma. Navíc 1% z ceny Vašeho nákupu podpoříte dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Outdoormarket.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Outdoormarket.cz
IČO: 01454315
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: obchod@outdoormarket.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY