Nabídku si právě prohlíží 17 uživatelů.

Pobyt ve vinařském hotelu v Mikulově!

Prodejce: Allegria - Firma na zážitky
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Pobyt ve vinařském hotelu v Mikulově!

Užijte si jedinečný pobyt pro 2 osoby v designovém vinařském hotelu v Mikulově! V ceně voucheru na Vás čeká ubytování na 2 noci v Exclusive pokoji s výhledem, láhev vína na uvítanou, bohaté snídaně a degustační večer.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nepropásněte akční nabídku a užijte si jedinečný pobyt ve vinařském hotelu v Mikulově! Designový hotel Ryzlink si Vás získá svým jedinečným výhledem na Svatý kopeček. V ceně voucheru je pro Vás připraveno ubytování pro 2 osoby na 2 noci v Exclusive pokoji s výhledem, láhev vína na uvítanou, bohaté snídaně a degustační večer ve vinném sklípku. 

INFO O PRODEJCI

Allegria - Firma na zážitky

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Allegria - Firma na zážitky
IČO: 27624021
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: kontakt@firmanazazitky.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY