Nabídku si právě prohlíží 13 uživatelů.

Vinařský pobyt v Hustopečích!

Prodejce: Allegria - Firma na zážitky
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Vinařský pobyt v Hustopečích!

Využijte akční nabídku a objevte jedinečný vinařský pobyt v Hustopečích! Čeká na Vás ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve Wine Wellness hotelu Amande, bohaté snídaně, pětichodová večeře na uvítanou, degustace, vinná masáž a wellness.

Zbývá ks

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nenechte si ujít akční nabídku a užijte si jedinečný vinařský pobyt! V ceně voucheru je pro Vás připraveno ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve Wine Wellness hotelu Amande, bohaté snídaně, pětichodová večeře na uvítanou, víno a madle kdykoliv během pobytu, degustace, vinná masáž a každodenní vstup do hotelového Saunového světa. Zažijte nezapomenutelný pobyt ve vinařském ráji. 

INFO O PRODEJCI

Allegria - Firma na zážitky

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Allegria - Firma na zážitky
IČO: 27624021
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: kontakt@firmanazazitky.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY