Nabídku si právě prohlíží 14 uživatelů.

Sleva 50% na kuchyně na míru!

Prodejce: Sconto nábytek
0 z 5
Sleva
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Sleva 50% na kuchyně na míru!

Využijte akční nabídku a získejte slevu 50% na kuchyně na míru! Sestavte si kuchyň Vašich snů za zvýhodněnou cenu a vybírejte z pestrého sortimentu klasických, moderních i rustikálních kuchyní.

Využít slevu

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Toužíte po nové kuchyni? Pak si nesmíte nechat ujít akční nabídku a získejte slevu 50% na kuchyně na míru! V širokém sortimentu na Vás čekají stylové kuchyně, které si rozhodně zamilujete. Ať už hledáte kuchyně klasické, rustikální či moderním, nepochybně najdete, co hledáte. Vybírejte z pestré nabídky nejrůznější dekorů a užijte kuchyň Vašich snů za sníženou cenu. 

PARAMETRY PRODUKTU:

INFO O PRODEJCI

Sconto nábytek

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Sconto nábytek
IČO: 25723944
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: info@sconto.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY