Nabídku si právě prohlíží 7 uživatelů.

Jednorázové ekologické plenky!

Prodejce: Econea
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Jednorázové ekologické plenky!

Využijte akční nabídku a vyzkoušejte jedinečné eko plenky! Jednorázové ekologické pleny jsou skvělým řešením pro všechny rodiče, kterým vedle zdraví a pohodlí miminka záleží také na životním prostřední. Při objednávce nad 1 800 Kč doprava zdarma.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Trápí Vás představa hromady nerozložitelných jednorázových plen? Pak si nenechte ujít akční nabídku a objevte unikátní ekologické pleny! V širokém sortimentu najdete jednorázové eko plenky vyrobené z přírodních materiálů, bez zbytečné chemii, chloru či parfémů. Eko pleny jsou 100% biologicky rozložitelné. Při objednávce nad 1 800 Kč doprava zdarma. 

PARAMETRY PRODUKTU:

INFO O PRODEJCI

Econea

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Econea
IČO: 02322986
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: info@econea.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY