Nabídku si právě prohlíží 17 uživatelů.

Moderní látkové pleny!

Prodejce: Econea
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Moderní látkové pleny!

Vyzkoušejte stylové látkové pleny a objevte ekologický a ekonomický způsob přebalování! Látkové plenky typu vše-v-jednom jsou šetrné k jemné dětské pokožce i životnímu prostředí. Při objednávce nad 1 800 Kč doprava zdarma.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Děsí Vás představa, že po Vašem děťátku zůstanou hory nerozložitelných jednorázových plen? Pak se nenechte ujít akční nabídku a objevte moderní látkové pleny! Látkové pleny typu vše-v-jednom jsou velice praktické. Není třeba je vyvářet ani žehlit jako tradiční typ látkových plen. Vybírejte ze širokého sortimentu stylových látkových plen a dopřejte svému dítku i přírodě to nejlepší. 

PARAMETRY PRODUKTU:

INFO O PRODEJCI

Econea

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Econea
IČO: 02322986
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: info@econea.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY