Nabídku si právě prohlíží 6 uživatelů.

BIO pohankové vločky!

Prodejce: Countrylife.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu BIO pohankové vločky!

Využijte akční nabídku a objevte pohankové vločky v BIO kvalitě! Pohankové vločky jsou ideální například pro přípravu snídaňových kaší. Můžete je však také využít při výrobě domácích kojeneckých kaší. Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nepropásněte akční nabídku a vyzkoušejte pohankové vločky v BIO kvalitě! Pohankové vločky jsou skvělou volbou pro přípravu snídaně plné energie. Vločky se hodí také na přípravu karbanátků či zeleninových placek. BIO pohankové vločky jsou také ideální pro výrobu domácích kojeneckých kaší. Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma. 

INFO O PRODEJCI

Countrylife.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Countrylife.cz
IČO: 45792585
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: podpora+countrylife@vivnetworks.com
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY