Nabídku si právě prohlíží 9 uživatelů.

Kojenecká voda 1l!

Prodejce: Countrylife.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Kojenecká voda 1l!

Využijte akční nabídku a objevte kojeneckou vodu! Kojenecká voda je ideální pro přípravu čajů pro kojence, umělého mléka či ji můžete využít při výrobě domácích příkrmů. Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nenechte si ujít akční nabídku a vyzkoušejte kojeneckou vodu! Kojenecká voda Fromin je dostupné v balení o objemu 1l pochází  ledovců z doby ledové a neprošla žádným zařízením na úpravu vody. Kojenecká voda je vhodná pro miminka, těhotné ženy, ale i pro všechny, kteří hledají vodu s nízkou mineralizací. Kojenecká voda je vhodná pro přípravu čajů pro kojence, umělého mléka či na výrovu domácích příkrmů. Při objednávce nad 1 200 Kč doprava zdarma. 

INFO O PRODEJCI

Countrylife.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Countrylife.cz
IČO: 45792585
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: podpora+countrylife@vivnetworks.com
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY