Nabídku si právě prohlíží 17 uživatelů.

Přírodní toaletní voda pro muže!

Prodejce: Notino.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Přírodní toaletní voda pro muže!

Využijte akční nabídku a objevte přírodní toaletní vodu pro pány! Toaletní voda Korres je skvělý dárek, který potěší každého muže.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nenechte si ujít akční nabídku a užijte si přírodní toaletní vodu pro muže! Toaletní voda Korress si Vás získá svou dřevitou vůní koriandru a bergamotu. Toaletní voda je vhodná pro každodenní a celodenní nošení. Využijte výhodné ceny doručení a získejte dopravu již od 49 Kč.

INFO O PRODEJCI

Notino.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Notino.cz
IČO: 27609057
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: info@notino.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY