Nabídku si právě prohlíží 11 uživatelů.

Přírodní pánská toaletní voda L’Occitane!

Prodejce: Notino.cz
0 z 5
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Přírodní pánská toaletní voda L’Occitane!

Využijte akční nabídku a objevte unikátní toaletní vodu pro muže! Přírodní toaletní voda Cedrat od eko značky L’Occitane je skvělý dárek pro každého muže.

Zobrazit nabídku

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Nevíte si rady s výběrem dárku pro svého partnera, tatínka či bratra? Překvapte ho přírodní toaletní vodou Cedrat! Unikátní vůně od ekologické značky L’Occitane si Vás získá svou dřevitou vůní bergamotu, cedru a muškátového oříšku. Využijte výhodné ceny doručení a získejte dopravu již od 49 Kč.

INFO O PRODEJCI

Notino.cz

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Notino.cz
IČO: 27609057
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: info@notino.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY