Nabídku si právě prohlíží 8 uživatelů.

Dámské tenisky Converse za akční ceny!

Prodejce: Bibloo
0 z 5
Sleva
INZERCE: Tip na nákup
Obrázek Hlavní obrázek produktu Dámské tenisky Converse za akční ceny!

Užijte si dámské tenisky oblíbené značky Converse za snížené ceny a získejte dopravu zdarma na Bibloo.cz! Svým nákupem navíc přispějete na dobročinný projekt.

Využít slevu

Budete přesměrování na web prodejce.

Popis
Prodejce
Jak to funguje
Za každý nákup skrze Fergo věnujeme vždy 25 % odměny na dobrou věc.
Nákupem na Fergo podpoříte vždy konkrétní projekt. Funguje to jednoduše tak, že za každý váš nákup dostaneme od prodejce provizi. Z té dáváme vždy 25 % na dobročinné projekty. To, co zbyde investujeme do rozvoje a pokrytí provozních nákladů.
POPIS NABÍDKY

Využijte akční nabídku a objevte dámské tenisky Converse za snížené ceny! V širokém sortimentu na Bibloo.cz najdete stylové tenisky za zlomek ceny.  A jako bonus je pro Vás připraveno bezplatné doručení. Navíc 2% z ceny Vašeho nákupu přispějete na dobročinný projekt.

INFO O PRODEJCI

Bibloo

Kontaktní údaje PROFIL SPOLEČNOSTI

Název společnosti: Bibloo
IČO: 28197071
Kontaktní telefon:
Kontaktní email: info@bibloo.cz
JAK TO FUNGUJE

Fergo je férový obchod

  • Představte si "farmářský trh" na internetu. Přesně tak funguje Fergo.
  • Vybíráme pro váš nejžádanější nabídky od spolehlivých prodejců, které nazýváme Partnery. Vyjednáváme pro vás individuální akce a slevy.
  • Pokud si vyberete a objednáte, objednávku vyřizuje přímo Partner a my vám i jemu poskytujeme sdílené rozhraní, díky kterému je objednávka snazší a rychle vyřízena.
  • V případě, že nastanou jakékoliv potíže či reklamace, komunikujete s Partnerem skrze svůj účet v detailu objednávky. My jsme připraveni vám se vším pomoci.
  • Po tom co je objednávka vyřízena, zasíláme jednou měsíčně Partnerovi peníze za všechny objednávky.
  • To nejlepší nakonec. Každou objednávkou pomáháte konkrétnímu projektu. Věnujeme mu celou čtvrtinu provize, kterou získáme z uskutečněné objednávky.
  • Nákupy u nás tedy šetříte a ještě pomáháte.
DALŠÍ VÝHODNÉ NABÍDKY