FAQ - pro projekt


 Jak můžu někomu ve zkratce popsat projekt FERGO

Řekni, že jsme partnerská síť, která propojuje firmy i jednotlivce s těmi, kterým by se mělo pomáhat. Fandíme úspěšnému byznysu, férovému jednání a ochotě pomoci těm, kteří pomoc potřebují. Nezapomeň mu poslat odkaz na naše webovky, kde všechny tyhle informace najde.

 Musím za členství v FERGO platit? 

Nemusíš. Tvůj osobní profil i profil Tvé neziskovky Ti bude k dispozici vždycky úplně zdarma.

 Jaké výhody mi členství v FERGO přinese? 

V první řadě budeš mít na dosah spousty nabídek. Ať už sháníš práci, zaměstnance, zákazníky, výhodné produkty anebo přátele, u nás najdeš vše na jednom místě. Jako zástupce neziskovky můžeš zároveň zveřejňovat takové nabídky, které ostatní členy MFL vybídnou k tomu, aby Tvé neziskovce pomáhali nebo se zúčastnili dobročinných akcí, které pořádáš.

Účtuje si FERGO provizi z částky, kterou členové přispívají přímo neziskový organizacím?

Ne, z příspěvků neziskovým organizacím si MFL neúčtuje ani haléř. Z dané částky se odečtou pouze náklady na platební bránu, které se ale pohybují v jednotkách korun.

Jak můžu do FERGO přivést svoji neziskovou organizaci?

Jednoduše tak, že jí založíš profil a vyčkáš na schválení administrátorem. Pokud ke schválení záhy nedojde, je to proto, že aktuální kapacita neziskovek je momentálně plná. To ale neznamená, že o Tvoji neziskovku nemáme v MFL zájem, pouze nám záleží na tom, aby se příspěvky "nedrobily" mezi velké množství organizací a neztrácely na váze.

 Když uživatel zakoupí produkt přes FERGO, kolik peněz z nákupu půjde na dobrou věc? 

V tomhle případě záleží na tom, jakou prodejce určí provizi. Z té jde pak 50% na neziskovku, kterou si při vstupu do MFL uživatel vybere. Zbylých 50% provize jde MFL na provoz projektu, aby všechno klapalo a šlapalo tak, jak má.

 Při registraci jsem si vybral/a neziskovku, ale rád/a bych pomáhal/a i jiné. Je to možné? 

Samozřejmě, výběr neziskovky si v nastavení profilu můžeš kdykoli jednoduše upravit.

 Zaručí mi členství v FERGO, že zde najdu jen slušné zaměstnance nebo zaměstnavatele? 

Členství v MFL bohužel není zárukou, ale pouze doporučením. Určitě ale spoléháme na to, že lidé, kteří se k nám přidají, s námi sdílejí podobné vize a cíle.

 Jak se FERGO liší od ostatních sociálních sítí typu Facebook, Instagram či LinkedIn? 

V MFL fandíme lidem, kteří chtějí ze světa dělat hezčí místo. Jsme partnerská síť, lišíme se hlavně tím, že jsme našli způsob, jak propojit úspěšné lidi a firmy s neziskovými organizacemi a dát tak všem stejnou příležitost pomáhat a odměňovat se za dobré skutky.
Podrobnější informace najdeš v sekci O nás.