Pro firmy


Pro firmy


Jak to funguje PRO FIRMY

Osobní profil máš založený a chceš ostatním uživatelům představit svůj podnik? Uvnitř osobního profilu najdeš možnost "ZALOŽIT FIRMU" - podobně jako při první registraci vyplň všechny požadované údaje a máš splněno. Firemní profily skrývají několik významných funkcí, které ti představíme níže.

AKČNÍ NABÍDKY

Každá firma má v rámci MFL možnost zveřejňovat své nabídky, a to jak pracovní, tak obchodní. Hned po založení firemního profilu od nás Tvoje firma dostane uvítací balíček zcela zdarma. Každá z nabídek bude platit 30 dní, máš ale samozřejmě možnost si je následně prodlužovat.

První krok

PRACOVNÍ NABÍDKY

Hledáš nové zaměstnance? Vlož na svůj profil inzerát a najdi pro svůj podnik zodpovědné lidi, se kterými budeš mít od začátku společnou minimálně životní filosofii.

Druhý krok

OBCHODNÍ NABÍDKY

Chceš přivést nové uživatele na svůj web?
Nabídni členům MFL slevu či dárek v podobě unikátního kuponu. My pomůžeme Tvé firmě a Ty zas naším prostřednictvím pomůžeš tam, kde je třeba. Chceš přivést lidi do svého podniku? Vytvoř unikátní nabídku pro ty, kteří nejsou lhostejní vůči svému okolí a ukaž jim svůj kamenný obchod či e-shop v tom nejlepším světle. Najdi nové zákazníky, kteří se do Tvého podniku vždy rádi vrátí. Více na této stránce.

Třetí krok

PRÉMIOVÝ FIREMNÍ PROFIL

Podobně jako osobní profil, i firemní profil je a vždy bude zcela zdarma. Nic neplatíte ani za vystavení Vašich nabídek. Provizi, která činí 20 % prodejní ceny, nám platíte až v případě uskutečnění nákupu. Pracovní nabídky jsou úplně zdarma. Více informací najdeš ZDE.

Druhý krok