Pro projekty


Pro projekty


Jak to funguje PRO PROJEKTY

Osobní profil máš založený a chceš do projektu přivést svoji neziskovku? Pokud ji nenajdeš mezi existujícími profily, vyhledej uvnitř osobního profilu možnost "ZALOŽIT PROJEKT" - podobně jako při první registraci vyplň všechny požadované údaje a máš splněno. Teď už jen stačí počkat na schválení administrátorem a Tvá organizace může začít čerpat výhody MyFairLandie. Tři nejzásadnější jsme pro Tebe shrnuli o kousek níž.

Tlačítko “PŘISPĚJ”

Tímto tlačítkem, které je umístěno přímo na Tvém profilu, může každý člen MFL přes platební bránu přispět libovolnou částku rovnou na bankovní účet. Na rozdíl od dárcovských SMS si MFL neúčtuje žádnou provizi - částka tak na účet putuje do posledního haléře.

První krok

Provizní systém

Některé nabídky, které se objeví na MFL v sobě skrývají unikátní funkci - člen, který nabídku využije, automaticky daruje 25% každé provize té neziskovce, kterou si při registraci vybral. Zbylých 75% přijde na provozní náklady našeho projektu, aby vždycky všechno fungovalo tak, jak má.

Druhý krok

Pomocná ruka

Kromě finančních příspěvků mohou členové MFL poskytnout neziskovkám i účast na akcích, nakupovat propagační předměty, anebo pomáhat svými dovednostmi. Stačí přes profil zveřejnit požadovanou nabídku a dobrovolníci se zaručeně pohrnou.

Třetí krok