Představení projektu

Lékaři bez hranic


Humanitární zdravotnická organizace Lékaři bez hranic s celosvětovým působením poskytuje odbornou lékařskou pomoc lidem v nouzi. Kromě toho šíří osvětu o své práci v krizových oblastech, získává finanční příspěvky, dobrovolníky a pracovníky pro zahraniční miseZákladním posláním organizace je zdravotnická pomoc tam, kde je potřeba. Každoročně tak Lékaři bez hranic posílají až tři a půl tisíce mezinárodních pracovníků do rizikových oblastí v Asii, Africe, Evropě, latinské Americe a dalších více než 70 zemích, které se potýkají s chudobou, živelnými pohromami anebo válečnými stavy.

Zapojte se také


2
podporovatelů

280.68 Kč
celkem vybráno

19
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Čím žijeme


Zůstaňme ve spojení


Sledujte aktuální zprávy o misích organizace Lékaři bez hranic z různých částí světa. Poskytujeme tam zdravotnickou péči lidem, kteří se ocitli ve válečných zónách, v uprchlických táborech nebo na místech zdevastovaných přírodními katastrofami.

Pojeďte na misi


Hledáme profesionály z řad zdravotníků i nezdravotníků. Podle aktuálních misí uvítáme pomoc anesteziologů, chirurgů, ale také epidemiologů či zdravotních sester. Na našich stránkách uvádíme veškeré podrobnosti. Pomoci můžete i jako administrátoři, architekti nebo zásobovací logistici.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Lékaři bez hranic


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *