Představení projektu

4Ocean


Celosvětovou organizaci 4Ocean založili v roce 2017 dva surfaři žijící na nádherném indonéském ostrově Bali. Důvodem pro vznik tohoto úctyhodného projektu byly odpadky, které se povalovaly všude na plážích v neskutečném množství. Alex a Andrew se rozhodli, že s tím něco udělají. Společně s dalšími nadšenci uklízejí dna oceánů již v sedmi zemích a jen za rok 2018 nasbírali téměř 40 tun odpadu.

 

Do boje s plasty se můžete zapojit i vy nákupem unikátního sponzorského náramku, který je vyroben z recyklovaného plastu a skla nalezeného na dně oceánů. Kromě čištění moří se společnost zaměřila také na ochranu žraloků, které se limitně blíží vyhynutí. Tento projekt podpoříte nákupem speciálních “žraločích” náramků šedé barvy.

 

Projekt 4Ocean na záchranu oceánů a potažmo celé naší planety úspěšně funguje na Bali, na Floridě, kde má základnu, a také na na ostrově Haiti.

 

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Kde se můžete připojit k akcím 4ocean i vy


Pokud vás zajímá, co se právě děje ve 4Ocean, můžete se zapojit do připravovaných akcí. V březnu uděláme něco užitečného pro mořské želvy a další projekty sledujte on-line. Připojte se k celosvětovému týmu dobrovolníků - je to vzrušující zážitek.

Nákupem z e-shopu 4Ocean přispějete na další čištění oceánů


Tým 4Ocean průměrně nasbírá 1 360 kilogramů plastů a odpadků jen z pobřeží ostrova Haiti každý den. Nákupem triček, náramků a dalších předmětů v e-shopu 4Ocean přispějete na provoz organizace a pomůžete jí s čištěním oceánů od našeho odpadu. Pokud navíc omezíte svou domácí produkci plastů, i to bude velká pomoc přírodě.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k 4ocean


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *