Představení projektu

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené


Nezisková organizace Helppes poskytuje osobám s různými druhy zdravotního postižení speciálně vycvičené psy. Díky tomu se mohou lidé s handicapem lépe integrovat do běžného aktivního života a stát se soběstačnými.

 

V Helppes se zaměřují nejen na výcvik psů, ale také na zaškolení jejich žadatelů a následný servis během doby, kdy pes pomáhá. Organizace poskytuje také služby odborníků, kteří mají profesionální znalosti v péči o handicapované lidi. Pro mnoho osob s postižením je pomoc vycvičeného psa zásadní pro jejich plnohodnotný život a může jejich psychický stav obrátit o sto procent k lepšímu.


Helppes je držitelem ocenění Značka spolehlivosti a Česká kvalita, v letech 2013 a 2014 získal také Cenu veřejnosti v soutěži Neziskovka roku.

 

Zapojte se také


5
podporovatelů

420.00 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Jak získat psího pomocníka?


Posláním organizace Helppes je propojit hendikepované spoluobčany se speciálně vycvičenými psy. Prozkoumejte možnosti, jak získat psího pomocníka, který se stane vaším ochráncem a průvodcem.

Výcvik psů pro širokou veřejnost


Helppes pořádá také kurzy společenské výchovy psů pro širokou veřejnost, kde se majitelé naučí svým psům porozumět. Pod odborným vedením pak postupně napraví špatné návyky svého čtyřnohého přítele, aby se z něj stal příjemný společník pro lidi i ostatní psy.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Helppes


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *