Představení projektu

FERGO


Protože věříme ve férovost, tvoříme online tržiště, kde spojujeme byznys, férovost a osobní angažovanost. Ptáte se, co to přesně znamená?

Všichni víme, že jsme evolučně nastaveni k tomu, abychom dělali to, co je pro nás výhodnější, šetří nám to čas, energii a v dnešní době i peníze. 

Proto jsme se rozhodli odměňovat firmy a lidi za to, že se chtějí chovat fér, slušně a pomáhat. Přesně pro ně tu jsme.

Naší vizí je vytvořit globální platformu, kde lidé budou odměňováni za nákupy a aktivity v naší síti. Z každého našeho příjmu jde 25 % na dobročinné projekty. Dbáme i na výběr prodávaných produktů a zapojených firem, aby se firmy chovali fér a výrobky byly co nejvíce udržitelné.

Rozhodli jsme se jít novou dobrodružnou cestu a objevit nové řešení, jak vytvořit unikátní ekosystém, kde budou dobročinné projekty, firmy a lidé vzájemně prosperovat a mít výhody z toho, že si pomáhají.

Zda se nám to podaří, je také na vás. Jste to vy, lidé, kteří rozhodují o tom, co je fér, zda podpoříte lokální výrobce, nebo dovoz z Číny. Jsme to my lidé, kdo nakonec rozhodneme o tom, zda firmy budou vyrábět udržitelně, chovat se slušně k zaměstnancům a nebo všichni společně skončíme v propadlišti dějin.

My jsme se rozhodli tvořit férovější svět a budeme rádi, když nás v našem úsilí podpoříte. 

Jeden moudrý muž kdysi řekl: Ty sám buď změnou, kterou chceš ve světě vidět. a my jsme se rozhodli jít v jeho šlépějích.

Zapojte se také


10
podporovatelů

180.52 Kč
celkem vybráno

63
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Čím žijeme


Inspirujeme


Tvoříme inspirativní blog pro lidi, kteří mají rádi přírodu, milují život a nechybí jim chuť podílet se s námi na radostnější verzi našeho společného světa. Píšeme o těch, kteří nám jdou příkladem a přinášíme nápady, jak může každý z nás zlepšit svůj osobní život tak, aby byl spokojený, úspěšný a užitečný. Tak čti blog, ať žiješ fér.

Pomáháme


Obětavost, soucit a solidarita dokáží zázraky. Lidé za dobročinnými projekty jsou skutečnými hrdiny, kteří přináší světlo do života potřebných. Věříme, že být užitečným a prospěšným členem společnosti dokáže každý, pokud mu to je umožněno. Proto je tu síť Fergo, která propojuje fér firmy, fér lidi a fér projekty do mocného trojlístku. Přidej se i Ty!

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k MFL.cz s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *