Představení projektu

FERGO


Protože věříme ve férovost, tvoříme online tržiště, kde spojujeme byznys, férovost a osobní angažovanost. Ptáte se, co to přesně znamená?

Všichni víme, že jsme evolučně nastaveni k tomu, abychom dělali to co je pro nás výhodnější, šetří nám čas, energii a v dnešní době i peníze. 

Proto jsme se rozhodli odměňovat firmy a lidi za to, že se chtějí chovat fér, slušně a pomáhat? Přesně pro ně tu jsme.

Naší vizí je vytvořit globální platformu, kde lidé budou odměňováni za nákupy a aktivity v naší síti, kde jde z každého našeho příjmu 25 % na dobročinné projekty. Dbáme i na výběr prodávaných produktů a zapojených firem, aby se firmy chovali fér a výrobky byly co nejvíce udržitelné.

Rozhodli jsme se jít novou dobrodružnou cestu a objevit nové řešení, jak vytvořit unikátní ekosystém, kde budou dobročinné projekty, firmy a lidé vzájemně prosperovat a mít výhody z toho, že si pomáhají.

Zda se nám to podaří, je také na vás. Jste to vy, lidé, kteří rozhodují o tom co je fér, zda podpoříte lokální výrobce, nebo dovoz z Číny. Jsme to my lidé, kdo nakonec rozhodneme o tom, zda firmy budou vyrábět udržitelně, chovat se slušně k zaměstnancům a nebo všichni společně skončíme v propadlišti dějin.

My jsme se rozhodli tvořit férovější svět a budeme rádi, když nás v našem úsilí podpoříte.

Jeden moudrý muž kdysi řekl: "Ty sám buď změnou, kterou chceš ve světě vidět." a my jsme se rozhodli jít v jeho šlépějích.

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

18
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Čím žijeme


Inspirujeme


Tvoříme inspirativní blog pro lidi, kteří mají rádi přírodu, milují život a nechybí jim chuť podílet se s námi na radostnější verzi našeho společného světa. Píšeme o těch, kteří nám jdou příkladem a přinášíme nápady, jak může každý z nás zlepšit svůj osobní život tak, aby byl spokojený, úspěšný a užitečný. Tak čti blog, ať žiješ fér.

Pomáháme projektům, které mění svět


Obětavost, soucit a solidarita dokáží zázraky. Lidé za dobročinnými projekty jsou skutečnými hrdiny, kteří přináší světlo do života potřebných. Věříme, že být užitečným a prospěšným členem společnosti dokáže každý, pokud se mu to umožní. Proto je tu síť Fergo, která propojuje fér firmy, fér lidi a fér projekty do mocného trojlístku. Přidej se i ty.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k MFL.cz s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *