Představení projektu

Nadace Krása pomoci


Nadace Krása pomoci byla založena v roce 2008 a během prvních deseti let své působnosti rozdělila mezi neziskové organizace pomáhající seniorům více než 30 milionů korun. Nadace cílí na spokojenost seniorů a umožňuje jim kvalitní a důstojný život v domácím prostředí. Snaží se také obnovit lidskost a důvěru, která je vůči zestárlým lidem často zatracována. Aktivistkou a předsedkyní správní rady je česká topmodelka Taťána Gregor Brzobohatá.

Chcete-li podpořit ty z nás, kteří dospěli do seniorského věku, využijte možnost jednorázové i pravidelné finanční pomoci nebo navštivte e-shop s originálními dárky. Pokud vás láká spíše dobrovolnická činnost, můžete seniorům zpříjemnit den u nich doma či v domově důchodců a získat v nich moudrého přítele.

Zapojte se také


11
podporovatelů

1040.00 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Jak můžete podpořit naše seniory


Více než 500 tisíc zestárlých lidí u nás žije osaměle, čtvrtina z nich potřebuje pravidelnou péči a pětina seniorských domácností se potýká s financemi. Pomozte změnit tuto neúprosnou statistiku podle svých možností, ať už finančními dary nebo aktivní pomocí jako dobrovolníci.

Zlatá práce


Kromě svého klíčového projektu Doma bez obav rozjela nadace také projekt Zlatá práce, jež pomáhá lidem od padesáti let věku najít vhodné zaměstnání, kde uplatní své zkušenosti i praxi.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Nadace Krása Pomoci


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *