Představení projektu

Nadace Terezy Maxové dětem


Posláním Nadace Terezy Maxové je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Patronka a zakladatelka nadace, bývalá modelka Tereza Maxová, pomáhá opuštěným dětem již od roku 1997, kdy začala se svou charitativní činností. Celou myšlenku rozpoutala její návštěva kojeneckého ústavu a díky své odhodlanosti a touze pomáhat osamělým dětem vytvořila nadaci, v níž se soustředí na prevenci, podporu náhradního rodičovství i kompenzaci nedostatků ústavní výchovy.

Součástí podpory jsou například terénní práce, asistenční a konzultační služby i terapie snažící se o změnu systému. Děti vyrůstající v kojeneckých ústavech a dětských domovech potřebují kvalitní vzdělání i všestranný rozvoj. Proto nadace usiluje o jejich rovné příležitosti k zapojení do běžného života.

Zapojte se také


10
podporovatelů

480.00 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Strašáka jménem ústavní výchova přemohou dobrovolníci


Alarmující číslo 24 tisíc – tolik dětí je v České republice odkázáno na ústavní výchovu. Jednoho dne dospějí a není jedno, zda se jim podaří postavit se na vlastní nohy. Dobrovolníci, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas dětem bez mámy a táty, se mohou prostřednictvím nadace Terezy Maxové přihlásit u pověřených organizací.

Teribear hýbe Prahou


V nadaci Terezy Maxové je živo. Podívejte se na aktuality a zaregistrujte se třeba na Teribear hýbe Prahou aneb prima den s medvědem. Tato sportovně-charitativní akce je určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Za každý kilometr načtený na vašem čipu bude věnováno třicet korun na vámi zvolený příběh dětí.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Nadace Terezy Maxové dětem


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *