Představení projektu

Earthkarma


Společnost Earthkarma nabízí trička, náramky a čepice a za prodané produkty pak sází stromy. Hlavním cílem je výsadba stromů v chudých oblastech po celém světě prostřednictvím partnerských organizací. Tím je zároveň zajištěna obživa pro tamní lidi trpící chudobou. Nejvíce stromů se sází v Keni, Senegalu, Kamerunu, Guinei a Ugandě. Další výsadby jsou realizovány také na území Peru, Indie, Indonésie, Mexika a Haiti.

Na své místo se tak vrací i ovocné stromy - na Haiti se sází papaya a v Indii zase banánovníky, hrušně, granátová jablka a mango.

Earthkarma vysazuje stromy samozřejmě i u nás doma v Čechách a to převážně vlastními silami. Největší výsadba roku 2019 se konala nedaleko od jihočeského města Slavonice u hranice s Rakouskem, kde řádí kůrovec. Vysazují se tu především buky, duby, lípy a javory, o které je i nadále postaráno, aby neuschly a neponičila je zvěř.

Zapojte se také


6
podporovatelů

420.00 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Oslavujeme 10 tisíc zasazených stromů


Je září 2019 a my jsme právě společně zasadili 10 tisíc stromů! Děkujeme všem, kteří projekt Earthkarma jakkoli podpořili. Naším cílem i nadále zůstává stát se ekologicky nejvíce progresivní módní značkou. Zároveň hlásíme, že od začátku října 2019 sázíme za každý prodaný náramek tři stromy!

Píšeme pro vás blog nejen o stromech


Připravili jsme pro vás 23 tipů, jak šetřit naše lesy a životní prostředí, proč je dobré nosit bio oblečení a z jakých materiálů si ho vybírat, 15 faktů o sekvojích a spoustu dalších námětů, jak chránit naši společnou planetu.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Earthkarma


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *