Představení projektu

Ukliďme Česko


Ukliďme svět, ukliďme Česko je celorepubliková úklidová akce, během které tisíce dobrovolníků z celé země odstraňují černé skládky a nepořádek kolem svých měst a obcí. Uklízíme všichni. Společně. V jeden den. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisté, pejskaři i pankáči. V loňském roce se tak do 3895 úklidů napříč Českou republikou zapojilo 157 163 dobrovolníků, kteří vysbírali 2 612 tun odpadu! Byli mezi nimi stovky škol, různé spolky a sdružení, hasiči, záchranáři, policisté, vodáci, sousedé, studenti, maminky s dětmi, důchodci, celá města a obce i několik celebrit.

Hlavní úklidové dny jsou vždy na jaře v dubnu a na podzim v září.
Připojte se i vy, naše zem za to rozhodně stojí!

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

2
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Čím žijeme


Během úklidu pořádáme fotosoutež


Každoročně po úklidové práci vyhlašujeme vítěze v soutěži o nej fotografii z akce. Podívejte se na uplynulé ročníky, prozkoumejte jednotlivé kategorie a neváhejte se letos přihlásit i vy.

Zkontrolujte nejbližší úklid podle mapy Ukliďme Česko


V přehledné mapě České republiky můžete sledovat kde a kdo se připojil k akci Ukliďme Česko a stejně tak jsou vám k dispozici koordináty z předchozích ročníků. Podle přehledu úklidů, které jsou nejblíže k vám, se můžete přihlásit k již zapojeným partám anebo si registrujte vlastní úklidový tým.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Ukliďme Česko


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *