Představení projektu

Sdružení obrany spotřebitelů


Sdružení obrany spotřebitelů je nestátní nezisková organizace, která brání práva spotřebitelů z celé České republiky. Pokud oprávněně, ale neúspěšně reklamujete zboží nebo službu, případně chcete odstoupit od smlouvy, obraťte se na nás. Stejně tak vám poradíme i ohledně nájmu nebo se změnou dodavatele energie. Nejčastější problémy, kdy jsou spotřebitelé kráceni ve svých právech, najdete přímo na webu organizace včetně vzorových dopisů a právních dokumentů. Rovněž je vám k dispozici naše telefonická, osobní a elektronická poradna pro závažné případy.

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


SOSák vás informuje o vašich právech


Každé čtvrtletí vydáváme elektronický časopis pro spotřebitele s názvem SOSák. Přihlaste se k odběru novinek ze světa spotřebitele, ať znáte svá práva a jste schopni je i účinně prosadit.

Stáhněte si vzory dopisů zdarma


Připravili jsme vám vzorové dopisy pro různé situace, ve kterých se jako spotřebitelé můžete ocitnout. Každý vzor obsahuje návod, jak s dokumentem pracovat a kam co doplnit. Aktualizované vzory si můžete stáhnout zdarma, nicméně vzhledem k neustálým změnám v legislativě vám doporučujeme využít i našich bezplatných poraden, ať máte jistotu, než začnete jednat.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Sdružení obrany spotřebitelů


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *