Představení společnosti

ELEGANT.cz


Online prodejna Prádlo-ELEGANT.cz se otevřela v roce 2007. Majitelem je ing. Petr Lasota. Prodej spodního prádla brzy přinesl první úspěchy, což ovlivnilo další specializaci e-shopu. Nabídka se rozšířila o pyžama, noční košile, župany, plavky a těhotenskou módu. Takřka ihned získal obchod dva certifikáty kvality. Původní skladové prostory a provozovna se vyměnily za nové. Na aktuální adrese provozovny v Ropicích si mohou zájemci vyzkoušet zakoupené zboží v kabince, umožněn je zde i osobní odběr.

Zákazníkům se usnadňuje výběr díky kvalitním fotografiím, podrobným popiskům a uvedeným parametrům. Vyhledávání lze učinit pomocí filtrů, aby nikdo nehledal vysněný sortiment příliš dlouho. Modelky spolupracovaly na přípravách videoprezentací. Obchod ručí za kvalitu nabízeného zboží, které je připraveno k okamžitému odeslání. Výměna nebo vrácení objednaných kusů probíhá velice jednoduše. Pravidelně se připravují výhodné výprodeje a slevy.

Základní informace

Počet zaměstnanců: 1-10
Kde nás najdete
Ing. Petr Lasota | Prádlo ELEGANT.cz
Ropice 185
Třinec
739 61
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Věrnostní klub


Věrnostní klub umožňuje sbírání bodů za každý nákup do vaší pokladničky. Slevu potom uplatníte při vašem příštím nákupu. K uplatnění slevy se požaduje 25 bodů minimálně.

Vše, co potřebujete vedět


Často kladené dotazy najdete přehledně na jednom místě. Například se dozvíte, co dělat, když nepřišlo potvrzení objednávky, kde jsou údaje k platbě, kdy obdržíte EET účtenku, jak poslat zboží k výměně nebo k vrácení.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k ELEGANT.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *