Představení společnosti

Chata.cz


Chata.cz pomáhá s pronajmutím chalupy nebo chaty online z pohodlí domova. Výběr a rezervace ubytování v České republice a na Slovensku probíhá bezpečně, bez problémů a hlavně rychle. Stále se hledají noví ubytovatelé, kteří po navázání spolupráce přidávají své ubytovací objekty. Nechybí last minute nabídky a různé slevy. Návštěvnost provozovaných portálů dělá kolem 1,4 milionů unikátních návštěvníků ročně, nechybí ani prezentace na sociálních sítích. Více než tisícovka spolupracujících využívá zajímavé výhody, objekty se prezentují zcela zdarma. Provize můžete získat také díky partnerskému programu. K realizování rezervace slouží vložená aplikace, banner či textový odkaz.

 Zájemci o pronájem si mohou objednat také tištěný katalog. Online vyberete podle typu ubytování (chaty, chalupy, vinné sklípky, rodinné penziony, apartmány a ostatní), ale rovněž na základě tematických katalogů – letní a zimní pobyty, víkendové, dovolená se psem apod.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Régio internet marketing s.r.o.
Purkyňova 649/127
Brno - Medlánky
612 00
Hodnocení:
Nehodnoceno
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Čím žijeme


Chaty ve všech oblíbených lokalitách


Hledáte komfortní ubytování na dovolenou nebo pro jiné příležitosti? Projděte si širokou nabídku ubytování v ČR i na Slovensku. K dispozici vám jsou chaty, chalupy a jiné ubytovací objekty. Stačí zvolit oblíbenou lokalitu a termín.

Detailní informace


Využijte užitečné informace pro klienty, abyste předem dost dobře zvážili, že jde o pobyt právě pro vás.  Dozvíte se více o délce pobytů, nástupu, o cenách, počtu osob a účasti dětí, o kauci, zálohách na energie atd.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Chata.cz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *